Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servici de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto RCA Dacia Duster VN 09 JAD

Număr anunț
DA30131221
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.291.812 RON
Data publicării
11.03.2022 00:00
Data finalizării
14.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.291.812 RON