Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de proiectare(creare) site web

Număr anunț
DA30134791
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINA (CUI 2806193)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.970.537 RON
Data publicării
11.03.2022 00:00
Data finalizării
14.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.970.537 RON