Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente capacitate de taierie 10 coli cd card agrafe capse Fellowes

Număr anunț
DA30137069
Autoritate contractantă
Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
11.03.2022 00:00
Data finalizării
14.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON