Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare proiect de instalatii electrice interioare conform normelor

Număr anunț
DA30135699
Autoritate contractantă
MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
Cod CPV
71321000-4 · Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
513.308 RON
Data publicării
11.03.2022 00:00
Data finalizării
14.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513.308 RON