Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP MAI 34008, MAI 34010, MAI 34378 si MAI 36158

Număr anunț
DA30120348
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MATEI BASARAB" AL JUDETULUI OLT (CUI 4286380)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.667.581 RON
Data publicării
10.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.667.581 RON