Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilant energetic pe contur (11 CT de scara sau bloc)

Număr anunț
DA30150306
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC CENTRALE TERMICE SI ADMINISTRARE FOND LOCATIV (CUI 14867658)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.255.510 RON
Data publicării
14.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.255.510 RON