Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare proiect tehnic cerinte A1,A2 - Modernizare Scoala Gimnaziala Ocnita

Număr anunț
DA30149062
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.118.863 RON
Data publicării
14.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.118.863 RON