Atribuită Cumpărare directă

Lubrifianti (uleiuri, unsori, lichid frana) / Antigel

Număr anunț
DA35060434
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
242,01 RON
Data publicării
16.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,01 RON