Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentare cu energie electrica grup containere modulare functionale veterinare in com. Pl. de Jos

Număr anunț
DA30141050
Autoritate contractantă
Comuna Plaiesii de Jos (CUI 4368090)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.596.494 RON
Data publicării
14.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.596.494 RON