Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eficientizare energetică, consolidare seismica și reabilitare Școală Gimnazială Paltinu, sat Paltinu

Număr anunț
DA30105407
Autoritate contractantă
COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.074.011 RON
Data publicării
08.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.074.011 RON