Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Proiect tehnic si detalii de executie Teren multifunctional conf ADV1275412 din 07.03.2022

Număr anunț
DA30152355
Autoritate contractantă
ORASUL NADLAC (CUI 3518822)
Cod CPV
45112720-8 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de sport si a zonelor de recreere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.558.321 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.558.321 RON