Atribuită Cumpărare directă

COLT INT.PLINTA 10456 22715P4-8699V 4/S 13,60 13,60 COLT EXT.PLINTA 10456 22716P2-8699V 2/SE 6,79 6,

Număr anunț
DA35063339
Autoritate contractantă
C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
818,32 RON
Data publicării
16.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818,32 RON