Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intervetii la reteaua electrica existenta

Număr anunț
DA30150712
Autoritate contractantă
COMUNA TIRGSORU VECHI (CUI 2845230)
Cod CPV
45232200-4 · Lucrari auxiliare pentru linii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.597.650 RON
Data publicării
14.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.597.650 RON