Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse de toner/Laptop ASUS Ryzen 33 8GB 256 GB SSD Win10 Office 2019/Laptop ASUS Intel Celeron 14

Număr anunț
DA30157443
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.783.393 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.783.393 RON