Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE DISP.MINI JUMBO ALB 2ROLE 2STRAT

Număr anunț
DA30138499
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mihai Viteazul (CUI 4266286)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
11.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON