Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala Epson EcoTank L6460 InkJet, Color, Format A4, Duplex, Retea, Wi-Fi

Număr anunț
DA30134565
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „DUMITRU I. IONESCU” (CUI 28285013)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.290.290 RON
Data publicării
11.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.290.290 RON