Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE SONDE FOLEY 2 CAI SI BALONAS

Număr anunț
DA30151138
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Cod CPV
33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
14.934.994 RON
Data publicării
14.03.2022 00:00
Data finalizării
15.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.934.994 RON

din 2.002 RON estimat