Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inventariere a arborilor - plopi teren sport - comuna Foieni

Număr anunț
DA30154532
Autoritate contractantă
Comuna Foieni (CUI 3896828)
Cod CPV
77231400-2 · Servicii de inventariere a padurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.068.942 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
16.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.068.942 RON