Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare - statii de reincarcare pentru vehicule electrice cf nota 13245/07.03.2022

Număr anunț
DA30158555
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
79415200-8 · Servicii de consultanta in proiectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.422.940 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
16.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.422.940 RON