Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartofi 75 kg x 2,3 ; ceapa 11 kg x 2,3 morcovi 5 kg x 3,21 oua 35 b x 0,64 ; gem fructe 6 borc x 5

Număr anunț
DA30152970
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.727.047 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
16.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.727.047 RON