Atribuită Cumpărare directă

XEROX B235

Număr anunț
DA35071703
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.351 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.351 RON