Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii inchiriere a Sistemului de impregnare al mopurilor si lavetelor

Număr anunț
DA30136256
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Cod CPV
70130000-1 · Servicii de inchiriere de bunuri imobiliare proprii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.709.826 RON
Data publicării
11.03.2022 00:00
Data finalizării
16.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.709.826 RON