Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare DTAC si PTH - instalatii sanitare si termice - Centru Comunitar, Vaideeni

Număr anunț
DA30115521
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Cod CPV
71315210-4 · Servicii de consultanta in instalatii tehnice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.883.428 RON
Data publicării
09.03.2022 00:00
Data finalizării
16.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.883.428 RON