Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare tehnica pentru domeniile (A4,B2,D) pentru ob. Reabil. si modernizare DJ 241C

Număr anunț
DA30155254
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE DRUMURI BACAU (CUI 14503401)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.506 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
16.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.506 RON