Atribuită Cumpărare directă

Produse pe baza de carne pentru carnati

Număr anunț
DA35065088
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI 3286722)
Cod CPV
15131100-6 · Produse pe baza de carne pentru carnati (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.382,80 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.382,80 RON