Atribuită Cumpărare directă

Achizitie ,,PANOU RIGID DENUMIRE PROIECT MODERNIZARE DC 84

Număr anunț
DA35073287
Autoritate contractantă
COMUNA FALCOIU JUD. OLT (CUI 4549991)
Furnizor / câștigător
REX MEDIA PRESS S.R.L. (CUI 15786870)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON