Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire dosare tehnice pentru 21 de obiective

Număr anunț
DA30173050
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Cod CPV
71321000-4 · Servicii de proiectare tehnica a instalatiilor mecanice si electrice pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.985.768 RON
Data publicării
16.03.2022 00:00
Data finalizării
17.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.985.768 RON