Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare eveniment

Număr anunț
DA30155887
Autoritate contractantă
FILARMONICA ARAD (CUI 3678246)
Cod CPV
92312140-4 · Servicii de divertisment prestate de orchestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.400.253 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
17.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.400.253 RON