Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de amenajare panou basorelief din alama in cadrul Ansamblului Statuar din incinta Cent. Cult

Număr anunț
DA30163850
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.186.576 RON
Data publicării
16.03.2022 00:00
Data finalizării
17.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.186.576 RON