Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa video Gainward GeForce GT 730 SilentFX, 2GB GDDR3, 64biti -pentru CMJ IALOMITA

Număr anunț
DA30159300
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.096.610 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
17.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.096.610 RON