Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere incarcator frontal 21 tone pentru desființare depozite necontrolate deșeuri com. Islaz

Număr anunț
DA30171551
Autoritate contractantă
Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.561.652 RON
Data publicării
16.03.2022 00:00
Data finalizării
17.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.561.652 RON