Atribuită Cumpărare directă

Elaborare Studii de teren pt obiectivul "Infiintarea si amenajarea unei zone ... comuna Ulmi

Număr anunț
DA35070768
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
265.000 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265.000 RON