Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate retea canalizare satele Poeni si Catunu, comuna Poeni, judet Teleorman

Număr anunț
DA30172713
Autoritate contractantă
COMUNA POENI (CUI 6853180)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.013.976 RON
Data publicării
16.03.2022 00:00
Data finalizării
17.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.013.976 RON