Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIST. TEHN. PROIECTANT - POD PESTE RAUL ARGESEL, CART. RACOVITA ORAS MIOVENI, INTRE DN73D SI DC85

Număr anunț
DA30158064
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
21.397.630 RON
Data publicării
15.03.2022 00:00
Data finalizării
17.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.397.630 RON