Atribuită Cumpărare directă

TUB LED 9w 60cm(echivalent 18w fluorescent) ,TUB LED 18w 120cm(echivalent 36w fluorescent)

Număr anunț
DA35065697
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
INTRASERV (CUI 11411842)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
564,75 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564,75 RON