Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA35067693
Autoritate contractantă
MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
340,37 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,37 RON