Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de înregistrare sistematicăa imobilelor in com. Motoseni sectoarele 73 si 84

Număr anunț
DA30175207
Autoritate contractantă
Comuna Motoseni (Consiliul Local Motoseni) (CUI 4591511)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.561.336 RON
Data publicării
17.03.2022 00:00
Data finalizării
18.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.561.336 RON