Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire pompa apa put pompare sat Palazu Mic

Număr anunț
DA30175937
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4515328)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.598.924 RON
Data publicării
17.03.2022 00:00
Data finalizării
18.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.598.924 RON