Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DEPOZITARE ARMAMENT TIR SPORTIV

Număr anunț
DA30165762
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ARAD (CUI 8870071)
Cod CPV
63121100-4 · Servicii de depozitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.354.826 RON
Data publicării
16.03.2022 00:00
Data finalizării
18.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.354.826 RON