Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indigo hartie pentru scris de mana manual A4 100 coli top pachet DONAU ALBASTRU

Număr anunț
DA30175772
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRAILA (CUI 4205661)
Cod CPV
30199100-1 · Indigo, hartie autocopianta, hartie pentru sabloane si hartie fara carbon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
17.03.2022 00:00
Data finalizării
18.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON