Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform oferta furnituri de birou S44720 MN

Număr anunț
DA35072444
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.656,10 RON
Data publicării
19.02.2024 13:46
Data finalizării
20.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.656,10 RON