Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii sistem management pentru echipamente achizitionate in cadrul proiectului ECHIPAMENTE IT PEN

Număr anunț
DA30178608
Autoritate contractantă
Comuna Danesti (CUI 4246157)
Cod CPV
72514000-1 · Servicii de gestionare a instalatiilor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
9.913.650 RON
Data publicării
17.03.2022 00:00
Data finalizării
18.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.913.650 RON