Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE RETELE DE TELEFONIE

Număr anunț
DA30183483
Autoritate contractantă
Teatrul National "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4426344)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.278.872 RON
Data publicării
17.03.2022 00:00
Data finalizării
18.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.278.872 RON