Ofertă acceptată Cumpărare directă

55521200-0 Servicii de livrare a mancarii (Rev.2)

Număr anunț
DA30190483
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORIE GHICA VOIEVOD (CUI 24130679)
Cod CPV
55521200-0 · Servicii de livrare a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.467.010 RON
Data publicării
18.03.2022 00:00
Data finalizării
21.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.467.010 RON