Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sigiliu autocolant (casant la dezlipire), roşu cu alb, inscripţionată "Politia Romana...

Număr anunț
DA30192873
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.978.133 RON
Data publicării
19.03.2022 00:00
Data finalizării
21.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.978.133 RON