Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare studii geotehnice pentru obiectivul Cinematograful Mărăști

Număr anunț
DA30191961
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PENTRU ADMINISTRAREA OBIECTIVELOR CULTURALE (CUI 30266854)
Cod CPV
45255500-4 · Lucrari de foraj si de explorare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.475.386 RON
Data publicării
18.03.2022 00:00
Data finalizării
21.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.475.386 RON