Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparații acoperis, ferestre, tencuieli, zugrăveli la iobilul din str Scolii nr.3 in orasul Ghimbav

Număr anunț
DA30191267
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
45261910-6 · Reparare de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.581.986 RON
Data publicării
18.03.2022 00:00
Data finalizării
21.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.581.986 RON