Ofertă acceptată Cumpărare directă

F6V25AE (652) CARTUS CERNEALA BLACK (360 PAG) ORIGINAL HP DESKJET INK ADVANTAGE 1115 2135 3635 3775

Număr anunț
DA30182552
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
17.03.2022 00:00
Data finalizării
22.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON