Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de întreţinere la sistemul de detecţie şi avertizare la incendiu instalat la sediului GFBV

Număr anunț
DA30202100
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Cod CPV
50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.890.457 RON
Data publicării
21.03.2022 00:00
Data finalizării
22.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.890.457 RON