Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizuire PTh - pentru obiectivul de investitii ” MODERNIZARE GRADINITA NR. 8, MUNICIPIUL DOROHOI

Număr anunț
DA30203350
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.645.695 RON
Data publicării
21.03.2022 00:00
Data finalizării
22.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.645.695 RON